Yardım Merkezi


Nasıl üye olurum?

 

www.videoizle.com.ana sayfasının sağ üst köşesinde bulunan Üye Ol butonuna tıklayınız. Açılan Üyelik Girişi ekranındaki formda mail adresinizi, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek ya da mavi renkli olan “Facebook ile Bağlan”* tuşuna tıklayarak hızlı ve kolay bir şekilde Facebook hesabınızla üye olabilirsiniz.
Videoizle.com.tr’de yaptığınız aktiviteler, sizin kontrolünüz dışında farklı sosyal ağlarda paylaşılmamaktadır.


Şifremi/kullanıcı adımı unuttum, ne yapmalıyım?

 

Eğer şifrenizi ya da kullanıcı adınızı unuttuysanız, videoizle.com.tr giriş yapma sayfasında yer alan “Giriş Yap” butonunun altında bulunan “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayınız. Açılan sayfadaki kutuya kullanıcı adınızı veya üye olurken kullandığınız mail adresinizi adresinizi yazınız. “Şifremi Hatırlat” düğmesine basıp “Şifre değiştirme adresiniz e-posta olarak gönderilmiştir.” yazısını görene kadar bekleyiniz. Not : Gönderilen hatırlatma postası, mail adresinizin "Gereksiz / Junk" klasörüne gidebilir.

 


Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

 

Videoizle.com.tr üyeliğiniz ile siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki profil linkinizin üzerine gelerek açılan menüde Profilim bağlantısına tıklayıp açılan sayfadan forma girdiğiniz bilgiler ile güncelleyebilirsiniz.