Hakkımızda

 

CMS Web Tasarım olarak 2007 yılından beri internet ve web çözümleri ile kendi alanında yaptığı yeniliklerle adından sıkça bahsettirmiştir. İnternet ortamında şuan yayında olan haberoku.com.tr, siteniekle.com.tr, firmaekle.com.tr gibi jenerik siteler ile Türkiye'de hizmet vermektedir. %100 Türk malı olan videoizle.com.tr internet ortamında farklılık yaratarak aynı anda video,resim ve ses paylaşımı sağlamaktadır. CMS Web Tasarım kurumlara yönelik özel web çözümler üretmektedir. 

 

Vizyonumuz

Gelişen Dünya ve ticaretin yeni model ensturamanları ile ticareti geliştirerek sizler ile paylaşmak ve her zaman yeni düşünceler ile iş modellerine algılarımız açık tutup bunları anlayıp, uygulayıcı olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin zamanını en etkili ve hızlı şekilde kullanmalırını sağlayacak, onların yaşam kalitelerini yükseltecek bir çok hizmeti ileri teknolojik imkanlar ile yaygın ve bütünleşik bir anlayış ile sunmaktır. Müşterilerimize değer yaratarak onların maximum seviyede kazanç elde etmelerini, saygın ve prestijli noktalar haline gelmelerini sağlamaktır.